KONST / Litografier / Färglitografi 12487071
nr 1248 7071
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 51/200, ca 38x31 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:40:42
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr